• Szkoła Windsurfingu Nielisz

Z Półwyspu Helskiego prosto na Roztocze

SKI-SURF CAMP NIELISZ

Zapraszamy na windsurfing w Nieliszu.! :)

Nasza baza mieści się w ośrodku

Hotel & Resort Marina Nielisz

Potrzebujesz jakichkolwiek informacji?

Dzwoń +48 600 252 075

www.ski-surf.pl

Oficjalnie otwieramy szkołę zawsze na majówkę, a zamykamy pod koniec września.

Windsurfing to przyjemny i prosty sport, niewymagający specjalnych predyspozycji fizycznych. Pływać może praktycznie każdy. Uczymy nawet 5 letnie szkraby, a górna granica wieku nie istnieje! Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziecie pływać na desce, a po 5 godzinach opanujecie już podstawy i będziecie mogli samodzielnie rozkoszować się windsurfingiem :)

Plaża „Hotelu & Resort Marina” nad Zalewem w NIELISZU (950 ha i ponad 30km linii brzegowej), tutaj właśnie znajduje się nasza baza"SKI-SURF CAMP Nielisz".

Jesteśmy Pierwszą Profesjonalną Szkołą, Wypożyczalnią i Przechowalnią Windsurfingu na Roztoczu z zabezpieczeniem skuterów wodnych i motorówek. Nasza kadra to Licencjonowani Instruktorzy Windsurfingu z ponad 15-letnim doświadczeniem, uczestnicy licznych kongresów i seminariów. Z nami windsurfing to sama przyjemność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa.! :)

Cennik szkoleń windsurfingowych:

 Rodzaj kursu  Ilość godzin  Cena od osoby

Kurs indywidualny (1-2 osoby)

8 / 15 480 zł / 900 zł
Kurs grupowy (od 3 osób) 8 / 15 400 zł / 750 zł
Godzina indywidualna (1-2 osoby) 1 80 zł
Wypożyczenie kompletu windsurfingowego (deska+pędnik) 1 50 zł

Kursy indywidualne:

Prowadzimy 8 i 15 godzinne indywidualne kursy windsurfingowe, które możecie realizować w dowolną ilość dni. Terminy i czas trwania zajęć ustalamy według Twoich preferencji. Bezpłatne godziny wypożyczenia sprzętu będziecie mogli wykorzystać na doskonalenie umiejętności poznanych podczas zajęć z instruktorem.

* Jeśli już kiedyś pływaliście na windsurfingu, nasz doświadczony instruktor dostosuje wybrany kurs do Waszych potrzeb tak, abyście jak najefektywniej wykorzystali ten czas.

Podczas kursu zapewniamy:

  • opiekę licencjonowanego instruktora
  • sprzęt windsurfingowy z kolekcji 2015-16: deski JP Australia, żagle Infinity i Point7, trapez Dakine
  • kamizelkę asekuracyjną
  • piankę na czas trwania zajęć (bezpłatnie)

* Jeśli nie będzie sprzyjających warunków wietrznych lub będziecie musieli zrezygnować z lekcji z ważnych powodów to zajęcia przełożymy na inny dzień. Na ewentualne niewykorzystane godziny wystawiane są przez nas vouchery. Ważne one są bezterminowo tzn. przez cały bieżący sezon i następne.

Kurs 8 godzinny

  • 5 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
  • 3 godziny wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

Kurs 15 godzinny

  • 10 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem
  • 5 godzin wypożyczenia sprzętu – możecie w dowolnym momencie doszlifować pewne elementy techniki

Kursy grupowe windsurfingu:

To bardzo popularna forma nauki pływania, ceniona przede wszystkim za skuteczność połączoną z wesołą atmosferą panującą podczas zajęć. Możesz zabrać ze sobą kilku znajomych lub dołączyć do grupy osób już na miejscu. Godziny spędzone na wodzie pod okiem naszych instruktorów dają pewność, że windsurfing również dla Was stanie się nową pasją.

Kurs prowadzony jest na poziomie podstawowym i średnio/zaawansowanym. Szkolenie odbywa się w grupach od 3 do 8 osób. Godziny zajęć zawsze ustalamy wspólnie.

Podczas niektórych zajęć będziemy wspomagać się kamerą video, która pomoże nam później wspólnie przeanalizować Waszą technikę i pokazać Wam wasze sukcesy. Ostatniego dnia weźmiecie udział w małych regatach :) Gwarantujemy, że spędzicie z nami świetne i aktywne dni wakacji!

        

Potrzebujesz jakichkolwiek informacji?

Dzwoń +48 600 252 075

www.ski-surf.pl

 

Śledź Nas na FB:

SKI-SURF Akademia Sportów Wodnych i Zimowych w Zamościu

 

#windsurfing nielisz windsurfing zamosc windsurfing zamość windsurfing roztocze windsurfing w nieliszu windsurfing w zamosciu windsurfingu szkola w nieliszu szkoła windsurfingu w zamosciu nauka windsurfingu#

Zadzwoń do nas!

+48 600 252 075